.

.

12 цвята LC/APC-G657A1-1.2 m-0.9 mm-продължителността на проводници PVC / фибростъкло

12 цвята LC/APC-G657A1-1.2 m-0.9 mm-продължителността на проводници PVC / фибростъкло

BGN 20.00

Наличност
Налично


1 Описание на
Оптичен пач кабел и косичка могат да се свързват с различни видове конектори, като ST, FC, SC, LC или на МУ . С висококачествено керамично фитил той има добро съвпадение и ниска затихване, загуба. И той е широко използван в телекомуникационните мрежи, трансфер на данни, изпитателен оборудване и LAN CATV и др.
2 характеристика
Ниска затихване, загуба и загуба на задната размисъл
Добра взаимозаменяемост
Добра Якост
Устойчиви на висока температура.
Полиране PC/UPC/APC стандарт на по-високо качество
Стандарт : IEC Клас B
3 оптически детайл представяне на PC UPC APC изпитват дължина на вълната (nm ) 1310nm&1550nm вносимая загуба на Макс (d B) 0.25 връщането загуба (d B) 50 55 60
Спецификация 3 D : детайл UPC APC Φ0. 125mm Φ0.25mm Φ0.125mm Φ0. 25 мм радиус на кривата(mm) 7~25 10~25 5~12 изместване на върха (a) ≤50 височина влакна (nm) -0.5 ъгъл полиране (°) 8±0.3
4 приложения :
- Оптична система за комуникация;
- Оптична мрежа за достъп;
- КАБЕЛНА телевизия
- На оптични влакна за предаване на данни
-Оборудване За Изпитване На Оптични Влакна

Спецификация

Тип конектор:
LC / APC
търговска марка:
CICVCHC
Дължина На Продукта:
1m
Номер На Модела:
Р02-004
съединител:
LC / APC
Размер На Кабела:
0,9 мм
Буфер Материал:
PVC
Тип Оптични Влакна:
Единичен режим (9/125) G657A1
Буфер Цвят:
12 цвята
Дължина:
1.2m
Опаковка:
12 цвята в голям Поли чанта

Те също купуват с този продукт